Sander Hoogendoorn kiest nieuwe single The Madden Brothers als DJ Favorite
- Nieuws
- Sander Hoogendoorn kiest nieuwe single The Madden Brothers als DJ Favorite
De Amerikaanse rockers krijgen van 'Hoogie' support voor hun nieuwe single 'Dear Jane'.

The Madden Brothers zijn de broers Joel en Benji Madden, die de band in 2011 zijn begonnen, als zij-project van Good Charlotte. Onder die naam hebben de broers al diverse hits gescoord zoals 'I Just Wanna Live' en 'Lifestyles Of The Rich & Famous'. De focus ligt nu op The Madden Brothers.
Greetings from California
Lange tijd is gewerkt aan Greetings from California, het debuutalbum van The Madden Brothers. Pharrell Williams gaf Joel en Benji hierin zijn muzikale adviezen als producer. Op het album staan 15 tracks, waaronder de nieuwe single 'Dear Jane'.
Sander over 'Dear Jane'
Sander is er enthousiast over de nieuwe single 'Dear Jane': "vroeger was ik al fan van Good Charlotte! En ze zijn terug, met een meer poppie plaatje. Super lekker om zaterdag de croissantjes mee op te warmen".
The Madden Brothers - 'Dear Jane'
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd

3FM Megahit
Bente geeft kracht met 'Hoogtevrees': het themalied voor 3FM Serious Request 2025
3FM Megahit
Een rauw, emotioneel en oprecht debuut met ‘Bones’ van Josua Peter: DE 3FM Megahit
3FM Megahit
Controversiële ‘I Run’ ontspoort tot virale knaller en pakt 3FM Megahit
3FM Megahit
'Midnight Sun' van Zara Larsson pakt 3FM Megahit en brengt een stukje zomer terug in de herfstdagen