3FM Serious Request
Veiling TV: Rondleiding van Prinses Margriet in Paleis 't Loo
- Nieuws
- Veiling TV: Rondleiding van Prinses Margriet in Paleis 't Loo

Jaaaaaaaa... de eerste veiling TV. En wat een pareltjes gaan er weer onder die digitale veilinghamer. Kijk naar deze spetterende TV!Gerard is weer in zijn nopjes. Mag hij weer een hele week Veiling TV maken. Dat is zo ongeveer zijn lievelingshobby. He's a natural!
Ook kun je bieden op het huiskamerconcert van de Opposites. Ploffen ze gewoon naast je neer op de bank hoor.
Check de eerste veiling TV
Vette items!
En deze eerste versie van Veiling TV is er dan ook een om je vingers bij af te likken. Zo kun je bieden op een hoogstpersoonlijke rondleiding van Prinses Margriet door paleis 't Loo! Echt waar. En als rechtaarde Suske en Wiske fan wist je dit waarschijnlijk al, maar op de veiling kun je dit jaar bieden op een rol het in een nieuw Suske en Wiske boek.Ook kun je bieden op het huiskamerconcert van de Opposites. Ploffen ze gewoon naast je neer op de bank hoor.
Check de eerste veiling TV
Advertentie via ster.nl
Advertentie via ster.nl
Gerelateerd

3FM Serious Request
SR25: Freya (12) danst nog bijna elke dag, ondanks haar spierziekte
3FM Serious Request
Riyad (14) kan door medicatie leven met zijn spierziekte
3FM Serious Request
Line-up 3FM Serious Request 2025: o.a. Bente, Antoon, Kensington, Claude, Bazart, Douwe Bob, Guus Meeuwis en Pommelien Thijs naar Den Bosch
3FM Serious Request
SR25: Matthijs (17) en Eline (13) hebben dezelfde spierziekte, maar de impact is voor beide anders