Nederland
Isala LMMI pingpong, grabbelen en een veiling
Streefbedrag
€ 250,00
€ 100,00
- Met een mix van grabbelen, pingpongen, de verkoop van smakelijke baksels EN een veiling van een uniek schilderij, geschilderd door één van onze collega’s
- Vanaf donderdag 28-11-2024
- Locatie: V1.2 LMMI (Lab. voor Medische Microbiologie)
- Iedereen kan meedoen
- Binnenlopen
- LMMI (Medische Microbiologie V1.2)
- Contactpersoon: Afdeling Pré-analyse & Secretariaat, tel 3111
Sponsoren
Nel
€ 30,00
Prachtig gemaakt.
Sem Frericks
€ 10,00
Geen bericht ingevuld.
Ilona Strijker
€ 10,00
Geen bericht ingevuld.
Harry van der Sleen
€ 15,00
Geen bericht ingevuld.
Steun deze actie!
Julius
€ 5,00
Lekker bezig! Lets go!!💪💪💪
M. Ter Schure
€ 15,00
Geen bericht ingevuld.
Hendrik Gremmels
€ 15,00
Eerste donatie als kick-off!