Naar homepage
Nederland

Isala LMMI pingpong, grabbelen en een veiling

Streefbedrag
€ 250,00
caret down

€ 100,00

  • Met een mix van grabbelen, pingpongen, de verkoop van smakelijke baksels EN een veiling van een uniek schilderij, geschilderd door één van onze collega’s
  • Vanaf donderdag 28-11-2024
  • Locatie: V1.2 LMMI (Lab. voor Medische Microbiologie)
  • Iedereen kan meedoen
  • Binnenlopen
  • LMMI (Medische Microbiologie V1.2)
  • Contactpersoon: Afdeling Pré-analyse & Secretariaat, tel 3111

Isala

Actievoerder

Deel deze actie

facebookF

Deel op Facebook

X

Deel op X

whatsapp

Deel op Whatsapp

Sponsoren

Nel

€ 30,00

Prachtig gemaakt.

Sem Frericks

€ 10,00

Geen bericht ingevuld.

Ilona Strijker

€ 10,00

Geen bericht ingevuld.

Harry van der Sleen

€ 15,00

Geen bericht ingevuld.

Steun deze actie!

Julius

€ 5,00

Lekker bezig! Lets go!!💪💪💪

M. Ter Schure

€ 15,00

Geen bericht ingevuld.

Hendrik Gremmels

€ 15,00

Eerste donatie als kick-off!